SOT Makina Pazarlama Servis ve Dış Ticaret Ltd Şti, 2015 yılında kurulmuştur. Matbaa makineleri sektöründen gelen üretim, teknik, dış ticaret ve servis tecrübemizle, matbaa sektörü başta olmak üzere pek çok farklı sektöre gerek sıfır ve ikinci el makinelerle gerekse farklı servis çözümleriyle hizmet vermekteyiz.

Yüksek kalite ve kesintisiz hizmet anlayışıyla yola çıkan firmamız, hızla gelişen teknoloji ve değişen üretim trendleri ışığında,firmalarımıza en doğru otomasyon çözümlerini sunmayı amaçlar.

Konusunda uzman, alanında uluslararası tanınırlığa sahip firmalarla iş birliği yapan SOT Makina, bu firmaların Türkiye temsilciliğini alarak, hizmet verdiği sektörleri ve ürün gruplarını genişletmiştir. Ürün ve çözüm yelpazemizi her geçen gün artırmak ve alanında aranan bir firma olarak büyüyerek sizlerle birlikte yola devam etmek arzusundayız.

SOT Makina olarak, matbaa sektörü başta olmak üzere pek çok sektöre gerek sıfır ve ikinci el makinelerle gerekse farklı servis çözümleriyle hizmet vermekteyiz.

Tedarik ettiğimiz başlıca makineler;

LEAD Technology Paketleme Makinaları (Türkiye Distribütörlüğü)

COMBİ Systems Koli Kapama Makinaları (Türkiye Distribütörlüğü)

Yatay Ambalaj Makinaları – Flowpack, Zarf Tipi, 4 Kenar Yapıştırmalı, İnline Beslemeli Otomatik

Dikey Ambalaj Makinaları – Volumetrik Paketleme, Vidalı Paketleme, Sıvı Dolum

Çift Taraflı Bant Uygulama Makinaları

Zarf Yapma Makinaları

Elektronik Soğuk Tutkal Püskürtme Sistemleri

Hotmelt Sistemleri

Kalite Kontrol Sistemleri

Kutu Katlama Yapıştırma Makineleri için farklı sistem ve yedek parça